Чи згідні ви проведенню турніру Кубок "Лева"
Всего ответов: 216
Главная » 2007 » Январь » 8 » Карпатівці б’ють фінів
Карпатівці б’ють фінів
7:13 PM
Двоє карпатівських футболістів - Андрій Сагайдак та Ярослав Мартинюк (на фото) - зіграли за збірну України (U-18) на традиційному турнірі-меморіалі першого віце-президента ФІФА Валентина Гранаткіна, що проходить у Санкт-Петербурзі. Першим суперником підопічних Олександра Лисенка та Павла Нєвєрова стала збірна Фінляндії, яку українці розбили вщент – 8:1. Сагайдак з’явився на полі у середині першого тайму, а Мартинюк відіграв стартові 45 хвилин.

Склад збірної України: Кичак (Одольський,71), Довгій (Сагайдак,32), Бутенін, Пінчук, Гайдаш (Пшеничний,46), Воронченко (Коншин,62), Лебедь (Зозуля,46), Мартинюк (Міщенко,46), Белий (Кравець,46), Ковальов (к), Приходько.
Голи: 1:0 Воронченко (25), 2:0 Воронченко (34), 2:1 Пуккі (43), 3:1 Зозуля (53), 4:1 Пшеничний (55), 5:1 Приходько (63), 6:1 Ковальов (73), 7:1 Ковальов (75), 8:1 Кравець (81, пен.)

Сьогодні українці зіграють проти збірної Білорусії, а 10 січня проти збірної Туреччини. Переможці зіграють стикові матчі проти лідерів іншої групи, де виступають збірні Росії, Бельгії, Латвії та Словаччини.

Тим часом ще один молодий карпатівець Володимир Підвірний вирушив разом із збірною (U-17) до Мінська на третій міжнародний турнір на призи Білоруської федерації футболу та мінського міського виконавчого комітету. Суперниками нашої команди по групі будуть збірні Польщі, Латвії та Молдови. В іншій групі за трофей, окрім господарів, змагатимуться Азербайджан, Словаччина та Литва. Володимир Підвірний вже провів за збірну 8 матчів.